wtorek, 25 marca 2014

ULUBIONE MIEJSCA W WARSZAWIE
1.       AIÖLI (ul. Świętokrzyska 18)
Tłoczno, głośno i niewygodne taborety, a mimo wszystko ciągle wracam :). Atmosfera tego miejsca jest jego główną siłą. Świetne hamburgery, kanapki i sałatki. Ceny - jak na jedno z najmodniejszych miejsc w Warszawie - bardzo przyzwoite.

2.       MING-WOK (ul. Cynamonowa 3)
Miejsce mało eleganckie, ale jedzenie zabójcze! Najlepsza zupa won ton, jaką jadłam w Warszawie, przepyszne kalmary i krewetki w cieście. No i ceny – taniocha … Wpadamy co tydzień!

3.       365 OBIADÓW (ul. Wąwozowa 31)
Również bardzo tanio i baaardzo smacznie. Kiedy przejedzą nam się już wszelkie wymyślne potrawy, dobrze wpaść tutaj na gołąbka, placek po węgiersku lub pyszną ogórkową, która smakuje jak u mamy!

4.       77 SUSHI (Al. KEN 49)
Uwielbiam sushi, a jeden z lokali tej sieci mieści się tuż przy moim domu … i jak tu nie skorzystać z piątkowych promocji: futomaki z łososiem za 11 zł, a z rybą maślaną za 9zł!

5.       GAUMARJOS (Al. KEN 49)
Po wizycie w Gruzji jestem fanką chaczapuri i tradycyjnych pierożków chinkali. Knajpę prowadzą Gruzini, którzy gotują znakomicie!

6.       SECADO (ul. Marszałkowska 66)
W każdy wtorek w Secado odbywają się jazzowe lub bluesowe koncerty. Do tego lampka białego wina, antipasti w postaci oliwek i serów i przepyszne kałamarniczki  - taki wieczór musi się udać!

7.       CAFE NERO (Plac Unii Lubelskiej 1)
Świetne na kawę i ciacho z dziewczynami. Wygodne fotele i kanapy, przyjemny wystrój i zabójcze torty bezowe.

8.       PO PROSTU ( ul. Czerniowiecka 9)
Kulturalno-artystyczne miejsce ze wspaniałym jedzeniem. Takiego tagliatelle z  łososiem nie podają nigdzie indziej w Warszawie! 

9.       SQUARE 5 (Plac Bankowy 3/5)
Bardzo lubię jeść śniadania poza domem. Rozpieszczam się wówczas aromatycznym cappuccino, kiełbaskami, croissantami i innymi pysznościami. Wszystkie frykasy dostępne w Square 5.

10.   BUŁKĘ PRZEZ BIBUŁKĘ (ul. Puławska 24)
Kolejne wspaniałe miejsce na śniadanie. No i prześliczny wystrój.

 
źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz